Efficio

Laptopy dla biznesu

Dell Latitude

Mój laptop do nauki

Olbrzymi postęp technologiczny sprawia iż w wielu miejscach pracy pojawiają się maszyny jak i nowoczesny sprzęt informatyczny, który musi być obsługiwany przez wykwalifikowany personel. 

Wykorzystując obecny postęp jak i możliwość zmiany zawodu, zdecydowałam się na naukę zawodu administratora systemów operacyjnych, a do nauki pragnęłam wykorzystać dobrej klasy laptop.

Niestety, mój obecny komputer nie był najnowszy, przez co musiałam rozważyć zakup nowego sprzętu, który będzie służyć do pracy jak i do nauki. Poszukując laptopa idealnego sprzedawca polecił mi Dell Latitude 5500, którego możliwości i cena odpowiadały mi najlepiej (o czym więcej tutaj).

Postawiłam na Linuxa

Firma Dell zrobiła olbrzymi ukłon w kierunku do użytkowników, którzy pragną wykorzystać alternatywny system operacyjny w swoich laptopach. Wybrany przeze mnie laptop z serii Latitude miał fabrycznie zainstalowany i w pełni skonfigurowany system operacyjny Linux, dzięki czemu, po wyjęciu laptopa z pudełka można cieszyć się pełną wydajnością, nie musząc marnować cennego czasu na konfigurację oprogramowania.

Sprzętowe nowinki

Laptop serii Latitude to spełnienie marzeń każdej osoby, która wie do czego pragnie wykorzystywać swój drogocenny laptop.

Olbrzymia wydajność komputera mobilnego to wiele elementów, które dzięki ścisłej współpracy pozwalają stworzyć laptop idealny. Firma Dell postawiła na współpracę z firmą z producentem procesorów, firmą Intel. dzięki czemu o wydajność komputera dbają potężne procesory, które pozwalają cieszyć się wysoką wydajnością w każdym momencie.

Długi czas pracy na laptopie, połączony z niezwykle szybkimi dyskami twardymi i najnowszymi modułami pamięci RAM pozwalają na błyskawiczny dostęp do potrzebnych danych, a ryzyko oczekiwania na dostęp jest praktycznie niemożliwe.

Idealny wygląd

Wybierając laptopa, nie myślałam iż laptopy Della potrafią przyciągnąć uwagę swoim wyglądem. Precyzyjne dobrane szczegóły i wygląd pozwalają cieszyć oko i przyciągają wzrok każdej osoby, która patrzy z podziwem na tego laptopa.

 
Obraz Jane Snyder z Pixabay