Efficio

Laptopy dla biznesu

HP EliteBook HP EliteBook 850

HP EliteBook 850 – wydajny sprzęt biznesowy

Powstające serie laptopów biznesowych zyskują na popularności dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu. Aktualnie sprzęt tego typu jest wykorzystywany w praktycznie każdym firmowym biurze oraz przez przedsiębiorców do łatwej kontroli wszystkich elementów biznesu. Jednakże sam dobór laptopa może okazać się wyzwaniem jeśli mówimy o potrzebach użytkownika. Urządzenia biznesowe muszą cechować się przede wszystkim nienaganną wydajnością, kulturą pracy, użytkowością oraz eleganckim designem. Jest to wręcz idealne połączenie, do którego warto dążyć.

Jaki model laptopa wybrać?

Jednym z ciekawszych wyborów może okazać się laptop HP EliteBook 850, który jest połączeniem wyżej wymienionych atrybutów (o czym więcej informacji pod tym linkiem: https://www.laphard.pl/pl/c/EliteBook-850-G6/308). W pierwszej kolejności warto skupić się na wydajności urządzenia, które jest po prostu zadowalające.

Laptop legitymuje się procesorem z serii Intel Core i7 6500U. Jest to jednostka niskonapięciowa, która swoją moc pokazuje pod obciążeniem osiągając tym samym taktowanie zegara na poziomie 3 GHz. Standardowo model ten wyposażony został w 2 fizyczne rdzenie, które sprawdzają się wyjątkowo dobrze i nie zakłócają pracy w jakikolwiek sposób. Ponadto ogromną zaletą tejże jednostki są małe pobory energii dzięki czemu bateria jest niezwykle wytrzymała.

Kolejnym z aspektów jest pamięć operacyjna RAM. Na pokładzie urządzenia znajdziemy 16 GB zainstalowanej pamięci typu DDR4, taktowanej wartością 2133 MHz. Pamięć może zostać rozszerzona o dodatkową kość – maksymalnie do 32 GB. Takie zestawienie obu tych komponentów daje naprawdę zadowalające rezultaty i pozwala cieszyć się pracą.

Cechy użytkowe

Jeśli chodzi bezpośrednio o wygodę użytkowania to HP EliteBook 850 wyposażony został w dysk SSD, który znacznie usprawnia wykonywanie zadań. Ponadto laptop posiada matrycę o przekątnej 15,6 cala, która jest w stanie wygenerować obraz w rozdzielczości 4K co jest imponującym wynikiem pod tym kątem (więcej). Pochwalić należy również samo wykonanie urządzenia. Wszystkie elementy są dobrze dopasowane, a wygląd jest prosty, stonowany, a przy tym elegancki.

Obraz StartupStockPhotos z Pixabay